Nasi klienci: Grupa Narzędziowa s.c.

Nasi klienci: Grupa Narzędziowa s.c.

Do grona naszych klientów należy Grupa Narzędziowa s.c. To sprawnie działająca, rodzinna firma z siedzibą w Czańcu k/Kęt (za stacją BP).

Właściciele firmy: Małgorzata, Oskar i Tadeusz Polek prowadzą sprzedaż, doradztwo oraz serwis narzędzi elektrycznych i spalinowych takich marek jak: Husqvarna, Makita, Stiga, Einhell, Celma, Fiskars.

Siedziba fimy przy ulicy  Kęckiej 30 w Czańcu to rozbudowany, nowoczesny salon ekspozycyjny wraz z dużą częścią warsztatowo-serwisową oraz obszernym magazynem produktów i części zapasowych. Parking przed budynkiem, wygodny zjazd oraz z daleka widoczne oznaczenia zachęcają co do odwiedzin.

Jeżeli zastawiasz się nad zakupem np. pilarki spalinowej Husqvarna, kosiarki ogrodowej STIGA lub wiertarki Makita – zapytaj o radę w Grupie Narzędziowej.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego z czystym sumieniem rekomendujemy tę firmę:  robiąc zakupy w Grupie Narzędziowej  masz pewność, że otrzymasz  oryginalny towar, pochodzący z polskiej dystrybucji a nie żadną chinską podrobkę. Dostaniesz gwarancję producenta oraz paragon lub fakturę VAT. Przejrzyste zasady działania i wysoki standard obsługi to najkrótsza charakterystyka Grupy Narzędziowej.

makita