TAXI Sucha Beskidzka – Optymalizacja

TAXI Sucha Beskidzka – Optymalizacja

W dzisiejszych czasach prosperuje wiele środków transportu, jednak gdy chcemy się szybko przemieścić a sami nie możemy prowadzić warto zainteresować się ofertą pobliskich taksówek.

TAXI Sucha Beskidzka prowadzona przez Pana Bogdana Prochownika posiada wieloletnie doświadczenie jak i setki zadowolonych klientów, można ją z czystym sumieniem polecić każdemu. Taksówka ta posiada również stronę internetową pod adresem https://taxiwadowice.pl którą mamy przyjemność kierować i rozwijać.

Optymalizacja strony

Strona  Pana Bogdana przeszła wiele poprawek jak i optymalizacji pod kątem pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych. Najważniejszą zmianą jest przerobienie strony z typowego “one page” na rozbudowaną stronę liczącą już aż 14 podstron.

Każda podstrona została wzbogacona o tytuły SEO i treści które zostały oparte o słowa kluczowe poprawiające wyszukiwanie strony w wyszukiwarkach. Do strony został również wygenerowany ”site map”, pomaga on wyszukiwarkom na lepsze indeksowanie danej strony.

Według zaleceń google do strony został zainstalowany certyfikat SSL, zapewnia on użytkownikowi bezpieczne przeglądanie witryny, dodatkowo poprawiliśmy wizytówke google “Moja firma” i zatroszczyliśmy się o więcej pozytywnych opinii.

Grafiki zawarte na stronie również zostały poprawione, ich nazwy zostały zmienione na bardziej przyjazne i trafne dla wyszukiwarek, dodano alternatywne teksty, jak i również zdjęcia zostały skompresowane aby nie obciążały zbyt mocno strony.

Na koniec skupiliśmy się na użytkowaniu strony pod kątem mobilnych urządzeń i na linkowaniu wewnętrznym. W mobilnym widoku stworzyliśmy przycisk szybkiego połączenia dzięki któremu od razu możemy zadzwonić po naszą taksówke. Na różnych portalach dodaliśmy linki do naszej strony, znacznie poprawiło to ruch na stronie jak i również pozycje w wyszukiwarkach.

Co daje optymalizacja strony ?

Dobrze zoptymalizowana strona jest jedną z najlepszych reklam firmy w tych czasach, pozwala ona na budowanie zaufania między firmą a potencjalnym klientem. Strona taxiwadowice.pl przeszła dużą przemianę co można zauważyć po rewelacyjnych wynikach które w tej chwili odnosi.

Wyniki strony w teście PageSpeed: