Porady prawne – prawo spadkowe i prawo pracy, Kancelaria DE WENDE

Porady prawne – prawo spadkowe i prawo pracy, Kancelaria DE WENDE

Nowoczesna strona internetowa kancelarii prawnej DE WENDE zachęca do zapoznania się z profilem działalności i ofertą tej nowej na lokalnym rynku firmy. Witryna internetowa została wykonana w technologii RWD (przyjazna dla urządzeń mobilnych)  z przejrzystą nawigacją kierującą użytkownika do głównych działów działalności kancelarii.
 de-wende.pl
Kancelaria, której właścicielem jest mgr Mariusz Ciężarek oferuje porady i pomoc prawne, doradztwo oraz sporządzanie dokumentów prawnych. Kancelaria specjalizuje się w:
  • Poradach i pomocy prawną w sprawach spadkowych obejmujących takie zagadnienia jak: spadki i dziedziczenie, sporządzanie testamentu, dziedziczenie testamentowe, nabycie spadku, zachowek, długi spadkowe, wydziedziczenia, odrzucenie spadku, dział spadku oraz dziedziczenie ustawowe.
  • Porady i pomoc prawną w zakresie prawa pracy – wszelkie zawiłości umów o pracę, urlop, rozwiązania umowy o pracę, zwolnienia z pracy, wypowiedzenia, kwestie mobbingu, chorób zawodowe, praca tymczasowa, występowanie w sądzie pracy oraz umowy cywilno-prawne np. umowy o dzieło.
  • Pomoc oraz doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami: nabycie, sprzedaż gruntu, lokalu, budynku, prawo własności, utrata własności, zasiedzenie, współwłasność, odrębna własność lokali.
  • Pomoc prawna w kontaktach z ZUSem:  renty, emerytury, ubezpieczenia społeczne, renty rodzinne, odprawy, świadczenia przedemerytalne.
  • Wyróżniającą się częścią oferowanych usług prawnych jest pomoc prawna dla pracujących w Niemczech – niemieckojęzyczne umowy o pracę, kwestie mieszkaniowe, ubezpieczenia, stosunki pracownik-pracodawca, kupno, sprzedaż samochodów, pomoc w sporządzaniu dokumentów w języku niemieckim.
  • Pomoc prawną w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych – dochodzenie odszkodowania za wypadki, korespondencja z firmami ubezpieczeniowymi, wzory pism i umów, odszkodowania, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, wypadki za granicą.
Wszystkie pytania do kancelarii można kierować przy pomocy wygodnych formularzy znajdujących się na każdej tematycznej podstronie.

de-wende.pl